InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Saxo Bank: proč není více informací o Saxo Bank na českém trhu?

23.5.2013 Administrátor (přečteno 4647x)
Saxo Bank: proč není více informací o Saxo Bank na českém trhu?

Přeji dobrý den,
děkuji redakci za přínosné články, které zveřejňujete. Vaše informace jsou relevantní a je pro mě zajímavé přiučit se od vás něco nového. Finanční gramotnost Čechů je celkově na velmi nízké úrovni, a kdo o tom něco ví, většinou na tom i vydělává. Ráda bych se touto cestou zeptala, jestli plánujete napsat také o Saxobank. Zajímalo by mě, jaký mají na tuto instituci názor odborníci a musím říct, že moc informací se na českém internetu najít nedá. Resp. dá, ale asi bych ocenila podrobnější info. Máte v plánu o Saxobank v nejbližších týdnech psát?
Děkuji a přeji příjemný týden. M.S.

Dobrý den, o Saxo Bank bychom jistě napsat mohli, ale zatím jsme nedostali inspiraci či nevymysleli relevantní článek. A máte pravdu, na českém trhu (i internetu) toho o Saxo Bank mnoho k nalezení není. Je to škoda. Ale sama Saxo Bank tomu může jít snadno naproti a obrátit se na redakci našeho serveru na admin(z)investportal.cz. Jistě se Saxo Bank vymyslíme způsob jak o ní a jejích službách na Investportalu napsat. Napadá mne vícero možností. Děkujeme za Váš tip.

Admin IP 

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku